מדיניות החלפה והחזרה
במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת או להחזירו, אפשר לעשות את זה בלי בעיה.
כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם.

הנחיות להחלפת או החזרת פריט
רוצה להחליף או להחזיר את הפריט שרכשת? ניתן לעשות זאת בקלות . יש לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש ושמחוברת אליו התווית המקורית, ולשלוח אותו אלינו עד 14 יום מיום קבלתו. החלפת/ החזרת של גרביים תתאפשר עם הקופסא המקורית בלבד.

רוצה להחזיר?

בעת החזרה, ניתן לבחור בין קבלת זיכוי לשימוש באתר או בסניפי הרשת (סכום שישמש אותך לרכישה, ללא תאריך תוקף) או החלפה למוצר אחר בסניפי הרשת או באתר.

*לא ינתן החזר כספי על בגדי ים והלבשה תחתונה.*


כתובת למשלוח פריטים להחזרה/החלפה:
הרצל 73, חיפה- ש.א גליק בע"מ 
דואר ישראל מעביר את החבילות עד 14 ימי עסקים. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, יישלח מייל עדכון. בכל שלב ניתן לתקשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע: טל׳04-6262758, מייל Myglick2018@gmail.com .

הערות ותוספות
במידה וביצעת הזמנה באתר כאורח/ת, כלומר בחרת שלא לפתוח פרופיל משתמש, וברצונך להחליף את הפריט שהזמנת - לאחר שקיבלנו את החבילה עם הפריט שלך, ייפתח לך חשבון זמני ובו יוזן קרדיט לשימוש עתידי באתר. על מנת להשתמש בקרדיט, יש ליצור חשבון וסיסמה על בסיס הנתונים שהוזנו בעת ההזמנה המקורית (בלינק זה ניתן להזין את כתובת המייל שהוזנה בהזמנה, לבחור סיסמה ולהפוך את החשבון הזמני לקבוע). לאחר מכן ניתן לערוך שינויים בדף "החשבון שלי" באתר. אם ברצונך להחזיר את הפריט ולקבל עבורו זיכוי כספי, ולא קרדיט באתר, יש לציין זאת במדבקת הגוביינא שהתקבלה בחבילה.
ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל שאלה או תהייה אנחנו זמינים עבורך בטלפון ל04-6262758 או במייל Myglick2018@gmail.com.
בהנחיית משרד הבריאות: גרביים וגרביונים, וחלקים תחתונים של הלבשה תחתונה או בגדי ים - אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה. חלקים עליונים של בגדי ים ניתנים להחזרה - אך לא ניתן לקבל בעבורם זיכוי כספי - אלא קרדיט לחשבונך שישמש לקנייה עתידית באתר.
החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.
ניתן להחזיר פריט בסייל עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בתמורה, יתקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט. באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.
לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.